2010 Yapıdecoor Ankara Fuarındaydık

yapidecoorlogoDüzenlendiği her yıl ortalama 55 ayrı şehirden 20.000''nin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan YAPIDECOOR ANKARA 5. kez sektörle buluşacaktır. Bölgede inşaat sezonu başlangıcındaki tek ve en büyük fuar olan YAPIDECOOR ANKARA, yapı yenileme ve tadilat çalışmaları için malzeme alternatifleri sunma, sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör içerisinde durum analizi yapabilme, müşterilerle yüz yüze buluşma, bayilik verme, mevcut bayiler ile ilişkileri geliştirme gibi birçok imkânı sunmaktadır. Ayrıca katılımcı kuruluşların, yeni pazarlar bulması, hem bölge, hem de çevre illerin ihtiyaçlarını belirlemeleri ve sipariş almalarını sağlayan büyük bir ticaret plâtformu oluşturmaktadır.

Ankara'nın konumu itibari ile Türkiye'nin her yerinden kolay ulaşılabilecek, lojistiği stratejik önem taşıyan bir noktada olması, ayrıca Başkent olması nedeniyle Devlet Kurumlarının tüm satın almalarını barındırması gibi avantajları fuarın etkinliğini ve verimliliğini arttırmaktadır.

YAPIDECOOR ANKARA 2010, mimar, mühendis, müteahhit, kamu kurumları, yatırımcı kuruluşlar gibi sektör profesyonelleri ile ihtiyaç sahibi nihai tüketicileri, katılımcı firmaları ile buluşturan, ülke genelinde tanıtımları yapılan ulusal çapta bir organizasyondur.

Seratut Yapı Kimyasalları YAPIDECOOR ANKARA 2010 Fuarında sizlerle buluştuk.

 
Share
Kobiler sektorden