Hakkımızda
IMG_2618_2
 
 
Seratut, yapı kimyasalları ürünlerini en uygun fiyat, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir yapı kimyasalları üreticisidir.
 
Seratut 6500 m2 kapalı, 6500 m2 açık toplam 13000 m2 alan üzerinde kurulmuş olup 2000 yılından bu yana yapı kimyasalları üretmektedir. Niğde merkezli kurulmuş olan üretim tesisi teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesini zirvede tutmayı kendine vizyon edinmiş bir kuruluştur. Kalitesi ile seramik ustalarının ilk tercihi olma unvanını kazanmış bir markadır. Tam zamanında üretim felsefesi ile inşaat sektörünün taleplerine zamanında cevap verebilen bir yapıya sahiptir.
 
Seratut, konusunda uzman 85 çalışanıyla hizmet kalitesini, ürün kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.
 
Seratut, on yıl gibi kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en güvenilir yapı kimyasalları üreticisi olma yolunda ilerlemektedir.
 
Seratut Üretim ve pazarlama ağındaki prensipleri ile ihtiyaçları toplam kalite yönetimi ilkeleri ışığında her zaman en üst kalitede sağlamaktadır. Lojistik açısından kuruluş yeri itibari ile Türkiye’nin dört bir yanına en kısa zamanda sevkıyatı gerçekleştirebilmektedir.
 
Tüketicilerin yapı kimyasalları sektöründe aradıkları her şeyi bulabildikleri Seratut, uluslararası markaların da aralarında bulunduğu yapı kimyasalları sektöründe öne çıkan bir markadır. “Yapılarda kimyasal çözümler” felsefesini benimseyen Seratut, yaygın bayi ağı ile seramik yapıştırıcılardan su yalıtımına, kalıp ayırıcılardan zemin sertleştiricilerine kadar her türlü yapı kimyasalı ürününü müşterilerine sunmaktadır.
 
Seratut Yapı kimyasalları çevreye verdiği önem nedeniyle üretimini yaptığı ürünlerde çevre dostu olmayı ilke edinmiştir. Bu çerçevede Türkiye’nin lider yapı kimyasalları üreticisi olma yolunda ilerlerken sorumluluk bilinciyle hareket eden ve her alanda sektörüne öncülük eden Seratut, 2009 yılında bir ilke daha imza atarak yüzde 100 geri dönüşümlü torbaları tüketicileri ile buluşturmuştur. Seratut torbaları doğaya bırakılmaları halinde 12–24 ay içerisinde yüzde 100 doğaya geri dönebilmektedir. Seratut fabrikasında kullanılmaya başlanan çevre dostu torbalar oksijen, ısı ve mekanik basınçla doğada çözünebilirken atmosferde zararlı gazların azalmasına yardımcı olmaktadır.
 
Seratut, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak amacıyla; eğitim, bilim, sanat, çevre ve teknoloji alanında gerçekleştirilen birçok projeyi desteklemekte ve onlara sponsor olmaktadır.
 
Seratut Yapı kimyasalları dürüst, yenilikçi, insana saygılı, sürekli gelişime açık, çevre dostu, bayilerine, nihai müşterilerinin memnuniyetine önem veren ilkelerine saygılı prensip sahibi bir firmadır.
 
2010 yılı itibariyle 93 farklı ürün ve onlarca bayimizle her geçen gün piyasanın talepleri doğrultusunda ihtiyaca yönelik ürünler üretmeye ve sektöre liderlik yapmaya devam ediyoruz.
 
Share
Kobiler sektorden